Strony

sobota, 18 stycznia 2014

PIORUN STRZELIŁ W JEZUSA!!!

ONET - 2014-01.18-17.20: 
     Słynny posąg Chrystusa z otwartymi ramionami górujący nad Rio de Janeiro, jedna z czołowych atrakcji turystycznych Brazylii, został uszkodzony przez piorun podczas gwałtownej burzy - poinformował o. Osmar Raposo sprawujący pieczę nad posągiem...

- ŁOJEZU! T a m  też nie ma zgody w rodzinie? - Wojna domowa???

14 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Widać też nie ma i odpowiedź na komentarz do poprzedniego wpisu ....? -Eliza F.

Vulpian de Noulancourt pisze...

Dziwne, że wobec takiego oczywistego znaku z niebios nie zorganizowano jeszcze modlitw przebłagujących w naszych kościołach.
Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Tam w górze przecież też siedzą po prawicy. Pozdrawiam Najjaśniejszy Panie...Andante spianato

tubam pisze...

Nie widzę przeszkód, żeby ze stosowną inicjatywą wystąpić do księdza proboszcza i dotąd nalegać, aż uda się ją przeforsować. Członków parafialnego koła Akcji Katolickiej nią zainteresować, akcją właśnie ich przynęcając. A nade wszystko wejść do własnej izdebki, drzwi zamknąć... Chociaż rozumiem chęć pozostawania w zdziwieniu i wyrażania go publicznie (powiedzmy) - nie dziwi się wszak podobno tylko filozof albo tępak. Podobno, bo jak naprawdę jest z tymi prowadzącymi całodobowy monitoring i nasłuch KK nie mam, przyznaję pojęcia

... pisze...

Witam i dziwię się, że się nie dziwisz...

... pisze...

Taaak, Tatuś zawsze był nieco nerwowy i a to topił kolektywnie, a to sponiewierał dla przykładu, a to wygubił nieletnie dzieci płci obojga dla sprawdzenia czy ich protoplasta miłuje Miłosiernego miłością silną... Takie skrzyżowanie Kim Dzong Una z abpem Hoserem, Macierewiczem i Ojcem Podgrzybkiem... Ale żeby od razu piorunem upodobać!

... pisze...

Vulpianie miły! A jeżeli Gromowładny przydzwoni wtedy w Świebodzińskiego 470-tonowego??? Wiadomo, że Pan jest mściwy [do 33 pokolenia] jak abp Boshabora Hoser wobec księdza Wojciecha Lemańskiego. Który proboszcz odważy się zaryzykować?

... pisze...

Ale skoro Jego jest trzech, to któryś z Niego musi siedzieć obok siebie samego także na LEWICY!!! No chyba, że On egzystuje jako matrioszka. Nieodmiennie życzliwie pozdrawiam... Ależ zamieć [za oknem szczęśliwie].

andante spianato pisze...

A w Pyrkowie w dodatku lodowisko na jezdniach i ulicy. Czołobitność!

... pisze...

Lodowisko na jezdni... Przecież władze miejskie mogą to opodatkować jako dodatkową atrakcję, na tej samej zasadzie, na jakiej w różnych Ciechocinkach, Kudowach i Ustkach pobiera się podatek klimatyczny [na 24 dni pobytu w Ustce - 21 deszczowych, ale za "klimat morski" płacić!!!]. W Ciechocinku od lat nie można doprowadzić do użytku tężni, jednak za ich istnienie i ciurkanie mętnej wody w "grzybku"- płacić!!!
Miłego i bezpiecznego ślizgu życzę...

Anonimowy pisze...

"Strzelił w Jezusa" piszesz. Mam nadzieję że w Jego IMieniu strzeli w ciebie.

... pisze...

To można załatwić zlecenie? Ie to kosztuje??? U kogo składać zamówienie na odstrzał?

Anonimowy pisze...

A mnie się widzi,że to kara za karnawałowe podglądactwo...Ukłony!brok.

... pisze...

A mnie cieszy realizm ojca Osmara, który widzi w Jezusie "atrakcję turystyczną"..
Dziękuję za wizytę..
P.S. Kolejny anonimowy... Jeżeli z Broka - jesteśmy dość odległymi sąsiadami - kiedyś z jednego [zakazanego] województwa...