Strony

sobota, 10 listopada 2012

11 LISTOPADA - tym, którzy wyją i broją...

Tak zwanym "prawdziwym polskim Polakom"...

z tak zwanej "prawdziwej polskiej Polski"...
video
Tylko tyle i tylko tego jesteście warci....

17 komentarzy:

andante spianato pisze...

Smutno u Ciebie Najjaśniejszy Panie. Pozdrawiam serdecznie..

Sir Absurd z.KLechistanu pisze...

Zaczekaj do wieczora, Serenissima, będzie "weselej". Mój znajomy [tzw. "dobry znajomy"] wziął wcześniej dwa dni urlopu, by z "prawdziwymi polskimi Polakami" przygotować się "godnie" do "patriotycznego świętowania"... Boję się - chociaż nie osobiście.
POZDRAWIAM SERDECZNIE.

andante spianato pisze...

Rany Boskie Królu, ponoć coś już się dzieje. Życzę wszystkiego najspokojniejszego.

Sir Absurd z.KLechistanu pisze...

ONET - 11.11.: Marsz organizacji antyfaszystowskich "Porozumienie 11 Listopada" przeszedł przez Plac Bankowy. Wcześniej manifestacja została zatrzymana, gdy na trasie przemarszu zebrała się grupa kilkuset wrogo nastawionych osób...

ONET 11.11. Tytuł - NA ŻYWO Starcia z policją, kamienie poszły w ruch [Z tekstu nie wynika żaden akt przemocy, ale Onet lubi marzyć...]

ONET 11.11.: Stołeczna policja zatrzymała kilkadziesiąt osób w barze przy ul. Górczewskiej 93 w Warszawie.

ONET 11.11. ONET: W Krakowie uroczystości rozpoczęły się o godzinie 10 mszą świętą w katedrze Wawelskiej. Liturgii przewodniczy Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz. Po nabożeństwie na ulice Krakowa wyszedł tradycyjny pochód z Wawelu na plac Matejki...Zakłóciła je kontrmanifestacja. Kilkadziesiąt osób wygwizdało władze miasta.

ONET. 11.11.: Organizowany m.in. przez Młodzież Wszechpolską, Obóz Narodowo-Radykalny Marsz Niepodległości wyruszył z okolic ronda Dmowskiego w Warszawie. ...demonstracja ma mieć podniosłą atmosferę... Marsz, odbywający się pod hasłem "Odzyskajmy Polskę"...Uczestnicy trzymają transparenty z napisami: "Naród który traci pamięć - traci sumienie", Polski prezydent został w Rosji zamordowany", Bóg, honor, ojczyzna, rodzina", "Obudź się Polsko i powróć do Boga!", "Dla najemnych judaszów POlszewickiej bestii nie będzie przebaczenia, nie będzie amnestii". Są też flagi z krzyżami celtyckimi, falangą oraz mieczykami Chrobrego, a także flagi z Orłem Białym... Słychać wybuchające petardy oraz skandowanie: "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę", "Bóg, honor, ojczyzna". Odpalono też race. W komitecie honorowym marszu są m.in. kombatanci z Narodowych Sił Zbrojnych, Armii Krajowej, a także biskup drohiczyński Antoni Dydycz, profesorowie: Krystyna Pawłowicz (posłanka PiS), związani z Radiem Maryja Ryszard Bender i Jerzy Robert Nowak, Kornel Morawiecki, dziennikarze Jan Pospieszalski i Wojciech Cejrowski. Komitet ma maszerować na czele manifestacji. Członkiem komitetu jest też zamieszkały w Urugwaju, 90-letni Jan Kobylański - polonijny milioner i sponsor Radia Maryja. Jak zapowiedziano, nie będzie go na marszu.

ONET.12.11.: Według służb w niedzielnym Marszu Niepodległości wzięło udział około 20 tysięcy osób. Sami organizatorzy na Agrykoli mówią o ponad 100 tysiącach demonstrantów. Byli wśród nich przedstawiciele Polonii, a także delegacje z zagranicy, m.in. z Węgier. Choć na początku doszło do zamieszek, a policja użyła broni gładkolufowej, potem demonstracja była spokojna. Na komisariaty zostały doprowadzone 132 osoby, rannych zostało ośmioro funkcjonariuszy. Uczestnicy marszu nieśli kilkunastometrową biało-czerwoną flagę. Na transparentach widać było portrety Romana Dmowskiego oraz nazwy Obozu Narodowo-Radykalnego i Młodzieży Wszechpolskiej. Wśród uczestników Marszu były grupki młodych ludzi w kominiarkach, widoczne były też emblematy klubów piłkarskich. Słychać było okrzyk "Donald matole - twój rząd obalą kibole" i hasło znane z zamieszek przed czerwcowym meczem Polska-Rosja - "Ruska k...".
Skandowano również: "Precz z Unią Europejską", "Bohaterom cześć i chwała", "Narodowy radykalizm", "Narodowe Siły Zbrojne-NSZ", "Wielka Polska, narodowa", "Jestem dumny, że jestem Polakiem", "Tylko idiota głosuje na Palikota" oraz "Komorowski - zdrajca Polski".

ONET.12.11: Chcemy zbudować siłę, której lewaki, liberałowie, pedały się boją. Chcemy zbudować polską narodową siłę - przekonywał szef Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki. Jego zdaniem powinien to być olbrzymi, szeroki ruch społeczny na wzór "Solidarności" - "Ruch Narodowy". - Ten Ruch Narodowy dzisiaj wyruszy w Polskę - apelował na koniec marszu.

Anonimowy pisze...

To wszystko jest przerażające.Chciałam zapytać o wydarzenia w Polsce,ale znalazlam właśie tu odpowiedź.
Rozumiejąc - jednak nic nie rozumiem.....
I czytając takie wiadomości czuję oprócz smutku - wielką ulgę,że jestem z dala od tego bezsensu. Umieszczony obrazek "prawdziwych Polaków" mówi trafnie wszystko. Niestety chorobą naszych rodaków jest ich poczucie niezwykłości i "misji" do spełnienia. Nikt,ale to nikt w Europie ( moze poza Niemcami,którzy obserwują i komentują....)nie wie,jaki bezsens dzieje się w "dniach patriotycznych"..
Do czego ludzie są zdolni "w imię"...
Więc w takich momentach mogę tylko cieszyć się,że jestem od tych "prawdziwych Polakow" tak daleko.
Pozdrawiam więc wszystkich Normalnych Polaków - zaczynając od sir Absurda i jego gości.

Wisienka

Sir Absurd z.KLechistanu pisze...

Od dłuższego czasu mam wrażenie, że obserwuję remake "Mein Kampf" odbywający się przy nieskrywanej satysfakcji kleru, za cichą akceptacją władz, administracji, publikatorów [głównie stacji komercyjnych i internetowego Onetu]oraz rosnącą bezczelnością politycznej i społecznej hołoty...

Anonimowy pisze...

Właśnie nawiązując do określenia remake:
Szukając pewnej publikacji w Gazecie Wyborczej(nie znalazlam jej zresztą)natrafiłam przypadkiem,poprzez link na wielki nagłowek w Gazecie.pl Rzeszów:
"Żyd ukrywa się pod PESEL-em". Pani ginekolog ujawnia....
Rzeszowska ginekolog ujawnia na swojej stronie internetowej dane pacjentek i oskarża je o ukrywanie pochodzenia żydowskiego. Strona pani doktor roi się od antysemickich treści. Trwa śledztwo prokuratorskie.

Cały tekst: http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/

I powiem jedno - poczułam,że wylądowałam w jakiejś koszmarnej rzeczywistości... Kiedy grono przyjaciół zapyta mnie znów - co dzieje sie obecnie w Polsce - odpowiem krótko - JA NIE WIEM!!!
Jak może dochodzić do jawnego antysemityzmu! Jakie społeczeństwo na to się godzi! Sir Absurdzie - to rzeczywiście we wszystkim remake...

WisienkaSir Absurd z.KLechistanu pisze...

Owe sensacje PESEL-owskie upowszechniane przez wręcz oszalałych z nienawiści do "innych" [ z "uprzywilejowaniem" Żydów] są doprawdy "imponujące". Otóż jeden mój "dobry znajomy" z całą powagą twierdzi, że w Polsce mieszka 13 - 14 milionów Żydów, "tylko większość z nich nie wie, że są Żydami". Inny z całą powagą [na podstawie pewnej onetowej strony] "udowodnił" mi, że jestem Żydówką!!! Co ciekawe - moje dzieci "zgubiły" jakoś bezpowrotnie choć mimowolnie w swoich PESEL-ach ową "fatalną żydowskość"... Przyznam, że zadziwiło mnie to dosyć!!! Jednoczesna zmiana narodowości i płci!!! Albo to spisek masoński, abo kolejna zbrodnia żydowska!!! I jeszcze jedno... Lekarze - jak mi się zdaje - przodują w owym inkwizytorskim procederze... Choć z drugiej strony... Sam "udowodniłem" owemu mojemu "dobremu znajomemu"[endek!!!], że jest... Żydem. Bardzo źle to przyjął. To jest nasza Polska. POZDRAWIAM.

Dzieweczka pisze...

Z tą panią doktor z Rzeszowa to może być tak jak z rodowitymi warszawiakami, co to po metrykę jadą dwa dni koleją i trzy furmanką...

Sir Absurd z.KLechistanu pisze...

Rozumiem, Dzieweczko, że jedziesz tydzień... Czy nie warto zmienić środek lokomocji?

Dzieweczka pisze...

A, mnie to nie dotyczy. Ja po swoją metrykę idę piechotą kwadrans :)

Sir Absurd z.KLechistanu pisze...

Wolałbym, byś spróbowała trzymać się tematu... Twoje problemy z metryką nie wydają się interesujące.

Czort Przyklasztorny [pisujący ongiś u o. Knabita Leona] pisze...

No proszę... to obok "prawdziwych Polaków" mamy już i "prawdziwych/ rodowitych warszawiaków"... Ciekawe czy dzieweczka też jest prawdziwa czy z liftingu w zakładzie repasacyjnym?

Vulpian de Noulancourt pisze...

1. Chłopaki są zbyt skromni, mówiąc, że było ich tylko sto tysiecy. Trzeba od razu walić z grubej rury - było ich dokładnie 2.657.900 plus minus dwustu. To powinno robić na tych gorszych Polakach druzgoczące wrażenie.
2. Zaledwie 13-14 milionów Żydów w Polsce? To na pewno obłudny żydowski fałsz, mający na celu kolejne antypolskie oszustwo. Każdy PP {Prawdziwy Patriota] doskonale wie, że jest ich w Polsce prawie 50 milionów i ani jednego mniej.
Pozdrawiam

Sir Absurd z.KLechistanu pisze...

Do tego trzeba jeszcze dodać - Cyganów, Chińczyków [a oni lubią chodzić milionami], Wietnamczyków, "ruskich"[czyli tych,co to chce się z nimi bić Panprazesjarosław] Białorusinów i Ukraińców, Niemców [czyli tych, co to ich nielubi Panprezesjarosław; sprawa "kartofli"], Indusów [jedzą, skurczepsy, koty - czego nie lubi Panprezesjarosław]i - obowiązkowo - masonoów, cyklistów, skautów, którzy PPPzP [Prawdziwymi Polskimi Polakami z POlski] nie są. No i są jeszcze te "lewaki" i "pedały", co bojajom się hasła BOBR - KOMAR - WŁOSZCZYZNA...
- Na Moskwę! - Na Berlin! - Na Kijów! - Na Wilno! - Na Brukselę! - Na Waszyngton!!!

prawpol pisze...

Pisze Vulpian de Cośtam że "było ich dokładnie 2.657.900 plus minus dwustu". Zwykle lewackie kłamstwo bo po stronie patryjotów nie ma minusów no to "było ich dokładnie 2.657.900 plus dwustu". I to conajmniej

Sir Absurd z.KLechistanu pisze...

Mhmmm... "Prawdziwe warszawskie warszawiaki", chodzące po rozum i metryki na piechotę, dały w niedzielę pokaz patriotyzmu...